Тиждень безпеки дорожнього руху

2023-11-15

/Files/images/novini/foto_2023/25.Bud_uvazhnym.jpeg

Щороку, за різними статистичними даними, Україна втрачає в дорожньо-транспортних пригодах понад 3 тисячі своїх громадян, понад 30 тисяч травмуються. Основні причини ДТП із загиблими та травмованими: перевищення безпечної та встановленої швидкості руху; порушення правил маневрування; порушення правил проїзду перехресть; порушення правил проїзду пішохідних переходів; недотримання дистанції.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні проводить другий етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього pyxy.

З метою популяризації дотримання правил дорожнього pyxy серед дітей і дорослих, збереження людських життів, дітьми створені соціальні відеоролики та фотороботи «Безпечна країна очима дітей» https://dopomogadtp.com/fotovystavka_2023/ .

Контент орієнтований на молоде покоління та стосується правил безпечного поводження на вулицях та дорогах, пересування транспортом, необхідності використання світлоповертальних елементів у темний час доби.

Кiлькiсть переглядiв: 45

Коментарi