З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на виконання протокольного рішення позачергового засідання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради від 02.04.2021 № 11 відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради повідомляє про те, що прийом громадян проводиться лише в телефонному режимі або листуванням по електронній пошті. В разі необхідності передачі документів особисто, необхідно зателефонувати керівнику ВОМС або в приймальню і до Вас вийде працівник, якому можна буде їх передати.

Номера телефонів для зв'язку:

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради - Сергій Валерійович ЩЕРБАК (067-68-01-001);

Приймальня ВОМС – 04576-5-38-48.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Міністерство цифрової трансформації звертається з проханням посприяти й долучитися до інформування населення про проєкт єМалятко.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини”, рік тому було запущено єМалятко — першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

Щорічно в Україні народжується близько 400 тисяч немовлят. Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 документів та витрачати на це все понад 10 годин. єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі Дія.

Міністерство прагне, щоб якомога більша кількість українських батьків дізналася про єМалятко та скористалася послугою. Для інформування про наявні можливості для українців Міністерство цифрової трансформації запускає рекламну кампанію (соціальну рекламу) з серією інформаціиних матеріалів про комплексну послугу єМалятко. За цим посиланням ви знайдете: Постер-інфографіку, що підкаже батькам покроково, як отримати послугу єМалятко і які документи з собою мати.

------------------------------------------------------------------------------------------

Відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради інформує про те, що з 03.11.2020 року серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Баришівської ОТГ буде проводитись конкурс «Люби і знай свій рідний край». Лист ТОВ «Центр Екологічної освіти та інформації» і Положення про конкурс додається. (вкладення)

---------------------------------------------------------------------------------------

Шановні колеги!

За ініціативою Федерації волейболу України, з метою обміну досвідом та покращення навчально-тренувальної роботи в дитячо-юнацьких спортивних школах, закладах спеціалізованої освіти спортивного профілю, спортивних клубах областей, міст та інших спортивних організаціях з 14 по 16 серпня 2020 року в м. Черкасах відбудеться семшар «Розвиток фізичних якостей волейболістів в передзмагальний період підготовки команд».

Запрошуємо представників команд, тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю взяти участь у цьому заході.

Витрати - за рахунок організації, що відряджає.

Реєстрація для участі в нараді за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/lFAIpOLSfjOG9_gig_w3IUzh4jbZ6YvAZOyG UGwslyjsi5Va745By81A/viewform.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

14-16 серпня 2020 року, м. Черкаси

Проводить: Вадим Містечкін - тренер з фізичної підготовки національних збірних команд України з волейболу.

14 серпня (м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, пляж «Живчик», трибуни на футбольному стадіоні):

17:00 - 19:00 год. - відкрите тренування команди; 19:00-20:00 год. - обговорення цілей, завдань тренування та відповіді на запитання.

15 серпня (м. Черкаси, вул. Смілянська, 132/3, Черкаський міський парк «Перемога» (біля озера)):

10:00 - 12:00 год. - відкрите тренування команди; 12:00-14:00 год. - обговорення тренування.

16 серпня (м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, пляж «Живчик», трибуни на футбольному стадіоні):

9:00 -11:00 год. - відкрите тренування команди; 11:00 — 13:00 год. - обговорення тренування.

--------------------------------------------------------------------

Відділ освіти, молоді та спорту повідомляє, що післяя засідання ТЕБ та НС Баришівської селищної ради, яке відбулося 30 липня 2020 року на виконання протокольного рішення попереднього засідання ( червень 2020 року ) заклади дошкільної освіти Баришівської селищної ради зможуть відновити освітню діяльність з 17 серпня 2020 року. За цей період з 03 по 07 серпня 2020 року закладами дошкільної освіти будуть виконані ряд заходів щодо підготовки ЗДО Баришівської селищної ради до функціонування в умовах адаптованого карантину.

За цей час більшість працівників повернуться з основних відпусток. Відділ освіти проведе інструктивно-методичну нараду, закупівлю продуктів харчування, укладення договору з відповідною оплатою про відбір проб води та до 14.08.2020 комісійно з фахівцями державних установ обстежать кожен заклад й поінформує про результати обстеження готовності дошкільних установ на засіданні ТЕБ та НС Баришівської селищної ради, а Уряд з 1 серпня 2020 за новими правилами визначить територіальні показники за критеріями, що дозволить приймати рішення відповідно до ситуації, адже Кабмін продовжив карантин до 31 серпня. Ми нагадуємо умови дотримання правил карантину під час функціонування дошкільного закладу зокрема:

Для дітей:

■ температурний скринінг (перед прийомом та кожні 4 години);

■ навчання заходам безпеки в ігровій формі;

■ гнучкий графік прогулянок та занять;

■ максимально можливе дистанціювання;

■ обмежена кількість занять та ігор з фізичним контактом,

■ обмежене одночасне харчування та перебування 36 одним столом;

■ забороно м'яких іграшок;

■ збільшення кількості прогулянок і занять просто неба.

Для супроводжуючих осіб:

■ обов'язково маски або респіратори;

■ заборона масових заходів за участю батьків;

■ ранковий прийом та передача дітей в кінці дня на вулиці;

■ батьківські збори - дистанційно;

батьки мають надати письмову згоду про дотримання правил відвідування садочку під час послаблення карантину.

Для працівників:

температурний скринінг перед початком зміни;

дезінфекція поверхонь кожні 2 години та після занять;

вологе прибирання з дезінфектором в кінці зміни;

регулярне провітрювання приміщення;

миття рук і обробка дезінфектором мінімум що 2 години;

місячний запас засобів індивідуального захисту;

рідке мило та паперові рушники в санвузлах;

утримання від контакту з хворими;

самоізоляція при симптомах респіраторного захворювання.

Інформуємо про прийняте протокольне рішення на засіданні ТЕБ та НС Баришівської селищної ради про відновлення проведення комплексного психолого –педагогічного обстеження дітей з особливими освітніми потребами фахівцями інклюзивно-ресурсного центру Баришівської селищної ради.

Бажаємо всім міцного здоров'я!

----------------------------------------------------------------

Про перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання в закладах освіти у 2020/2021 навчальному році (вкладення 11)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради інформує, що в Україні у зв'язку з карантином склалася ситуація, коли громадяни України, які закінчують у червні-липні 2020 року заклади освіти, підлягають призову на строкову військову службу, що може призвести до порушення конституційних прав громадян України на здобуття наступного ступеня освіти. Тому, Указом Президента України від 23 березня 2020 року № 103 «Про внесення змін до Указу Президента України від 16 січня 2020 року № 13» перенесено строки проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу з квітня – червня на травень – липень 2020 року.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Шановні жителі громади, які мають 10-18 років! Саме для Вас в переддень святкування Дня Конституції України відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради оголошує фотоконкурс на тему "Мої права". Все, що потрібно Вам зробити - це продумати сюжет та сфотографуватися на теми з таких номінацій:

- право на освіту

- право на відпочинок та дозвілля

- право на безкоштовну медицину

- право на розвиток талантів та здібностей

- право на сім'ю

Власне фото розміщувати під відповідним постом в соціальній мережі «Facebook» в групі «Відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради». Конкурс триватиме з 22.06. по 29.06.2020 року. Чекаємо на Ваші креативні фотороботи!!!

(вкладення)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Сприяння запобіганню та протидії булінгу (цькуванню) в закладах освіти. (вкладення 7,8,9.)

---------------------------------------------------------------------------------------

НАКАЗ

17 березня 2020 р. смт Баришівка № 88

Про переведення працівників структурних підрозділів, установ відділу освіти, молоді та спорту, керівників закладів освіти Баришівської селищної ради на роботу в гнучкому/дистанційному режимі

Відповідно до Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID - 19» (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19» та протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 року № 3, розпорядження виконуючого голови Київської обласної державної адміністрації від 17.03.2020 № 149 «Про запобігання поширенню на території Київської області гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2», доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.03.2020 № 12-1 «Про заходи із забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя працівників Київської обласної державної адміністрації», наказів департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 № 64 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах усіх типів та форм власності» та від 17.03.2020 № 69 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19», розпорядження Баришівської селищної ради від 12.03.2020 № 66-03-03 «Про запобігання поширенню на території Баришівської селищної ради епідемії коронавірусу», рішення виконавчого комітету Баришівської селищної ради від 17.03.2020 № 66 «Про невідкладні заходи із запобігання поширенню на території Баришівської селищної ради епідемії коронавірусу», наказів відділу освіти, молоді та спорту від 12.03.2020 № 84 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах та установах освіти Баришівської селищної ради» та від 17.03.2020 № 86 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19», з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед населення Баришівської об’єднаної територіальної громади та забезпечення належних результатів роботи

НАКАЗУЮ:

1. Запровадити тимчасово роботу в гнучкому/дистанційному режимі працівників централізованої бухгалтерії, групи централізованого господарського обслуговування відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради, методичного кабінету, інклюзивно-ресурсного центру та керівників закладів освіти Баришівської селищної ради з 23.03.2020 до 03.04.2020.

2. Визначити працівників, які зможуть працювати дистанційно та подати індивідуальні плани на погодження керівнику відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради (додається).

3. Організувати віддалену роботу через Інтернет за допомогою технологій VPN – з’єднання та підключитися до свого робочого комп’ютера і працювати з дому.

4. Дотримуватись заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання

постійно.

5. Керівникам структурних підрозділів (Квітка С.В., Коба Я.В.), установ (Богдан Л.А., Кушнір Г.Д.), керівникам закладів освіти:

5.1. розробити та погодити заходи та графіки роботи, індивідуальні плани роботи всіх працюючих працівників, відповідно до функціональних обов’язків із зазначеними адресами та часом роботи за межами юридичної установи за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій;

5.2. провести позаплановий інструктаж з питань охорони праці та техніки безпеки в умовах гнучкого/дистанційного режиму роботи

до 23.03.2020.

6. Інженеру з обслуговування комп’ютерів (Корніцький Д.Г.), секретарю-друкарці (Артюх Т.М.):

6.1. налаштувати віддалений доступ та забезпечити технічні можливості дистанційної роботи працівників, зазначених у додатку до наказу, за допомогою VPN-технологій;

6.2. своєчасно надсилати адресатам опрацьовану кореспонденцію на електронні адреси, Viber.

7. Головному бухгалтеру (Коба Я.В.):

7.1. зберігати виплату середньої заробітної плати згідно колдоговору на час впровадження роботи в гнучкому/дистанційному режимі

до 03.04.2020.

8. Упродовж робочого часу, визначеного в індивідуальних планах, усі працівники, вказані у додатку до наказу, зобов’язані:

8.1. перебувати вдома упродовж свого робочого часу, бути постійно на телефонному зв’язку та виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором; готувати інформацію, статистичні звіти, проєкти;

8.2. відповідати на дзвінки керівника;

8.3. перевіряти електронну пошту та оперативно відповідати на електронні листи;

8.4. з появою симптомів гострої вірусної інфекції, цього самого дня звернутися до лікувального закладу та попередити керівника.

9. Невиконання або порушення п. 4, п. 8 передбачено притягнення працівника до дисциплінарної відповідальності у порядку, визначеному Кодексом законів про працю України.

10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту О.М.Бойко

З наказом ознайомлені: Я.В. Коба

С.В. Квітка

С.В. Кубицька Г.Д. Кушнір

С.В. Козін Л.А. Богдан

М.В. Могілей С.А. Головерда

О.С. Сахно Т.М. Дудка

О.А. Ворона С.В. Щербак

В.Ф. Андрієнко В.І. Гончар

Ю.В. Ріжко О.П. Руденко

Т.М. Чихман Л.М. Білоус

Н.І. Борисенко Л.В. Фещенко

А.Я. Скриннік А.А. Шостак

О.П. Косенко О.М. Мажара

К.М. Денисенко Н.П. Конюшок

Г.В. Усик О.В. Усенко

Д.Г. Корніцький І.В. Орел

Н.О. Петренко О.М. Аштема

Т.М. Артюх С.В. Слюсаренко

С.Г. Маярчук В.І. Сироватка

І.М. Сідько Ю.В. Кушнір

М.О. Маярчук Т.В. Бойко

І.М. Гаращенко І.Ю. Дячинська

------------------------------------------------------------------------------------------------------

НАКАЗ

12 березня 2020 р. смт Баришівка № 84

Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах та установах освіти Баришівської селищної ради

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID - 19», рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 10 березня 2020 року № 2), листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 щодо запровадження карантину в закладах освіти усіх типів та форм власності, наказу департаменту освіти і науки Київської ОДА від 11.03.2020 № 64 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах освіти усіх типів та форм власності», розпорядження Баришівської селищної ради від 12.03.2020 № 66-03-03 «Про запобігання поширенню на території Баришівської селищної ради епідемії коронавірусу» та з метою попередження поширення коронавірусної інфекції COVID – 19

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити з 12 березня по 03 квітня 2020 року освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Баришівської селищної ради у зв’язку з карантином.

2. Заборонити проведення масових заходів у закладах та установах освіти до завершення карантину.

3. Покласти персональну відповідальність на керівника закладу та установ освіти за дотримання санітарних норм, безпечного функціонування закладу.

4. Відмовитись від проведення та участі у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецького-розважального характеру.

5. Забезпечити постійне інформування відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради про вжиті заходи та ситуацію в закладах та установах освіти до 03.04.2020.

6. Керівникам закладів освіти:

6.1. Розробити заходи для забезпечення виконання навчальних програм за допомогою:

- дистанційних технологій;

- самостійного навчання;

- розміщення в блогах, у соціальних мережах, на сайті школи навчального матеріалу, тестових завдань;

- надання по Е-mail, Viber індивідуальних завдань та консультацій здобувачам освіти;

- розробки та рекомендації тематичних завдань для самоосвіти.

6.2. Організувати навчальний процес, після завершення карантину, за рахунок ущільнення матеріалу, резервних годин та проєктних технологій навчання до 29.05.2020.

6.3. Забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних вимог та проведення профілактичних заходів для попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій постійно.

6.4. Проводити серед здобувачів освіти, працівників закладів освіти та громадськості інформаційно-просвітницьку роботу з питань запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, гострих респіраторних інфекцій та невідкладних дій у випадку виявлення ознак захворювання постійно.

6.5. Обмежити доступ сторонніх осіб до закладу освіти.

6.6. Забезпечити посилені заходи щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання техніки безпеки.

6.7. Порядок роботи та праці працівників визначити згідно колективного договору закладів та трудового законодавства України.

6.8. Розробити заходи організації працівників до різних видів діяльності під час призупинення освітнього процесу.

7. Невідкладно інформувати відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради про надзвичайні випадки у ввірених Вам закладах за телефонами:

- 5-15-48 – начальник відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Бойко О.М. (097-671-00-19);

- 5-18-65 – група з централізованого господарського обслуговування.

8. Відповідальність за оперативність та достовірність наданої інформації покладається на керівників закладів та установ освіти.

9. Спеціалістам відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради забезпечити постійне інформування департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Баришівській селищній раді про вжиті заходи та ситуацію в закладах та установах освіти Баришівської ОТГ

до 03.04.2020.

10. Контроль за виконання наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту О.М. Бойко

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

26 лютого 2020 року закінчився міський етап Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди» на протипожежну та техногенну безпеку для учнів закладів загальної середньої освіти Баришівської ОТГ.

27 лютого 2020 року оцінювались роботи дітей затвердженим складом журі, відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту від 07.02.2020
№ 40 в двох номінаціях та за трьома віковими категоріями.

На обласний етап зазначеного Конкурсу відібрано роботи наступних дітей:

Номінація «Художній твір».

Вікова категорія – 6-10 років:

І місце – Окопний Макар Євгенович, Подільська філія Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського;

ІІ місце – Андрійчук Анастасія Василівна, Перемозький НВК;

ІІІ місце – Щерба Мар’яна Вікторівна, Баришівська ЗОШ ім. М. Зерова.

Вікова категорія – 11-14 років.

І місце - Батечко Мирослава Миколаївна, Волошинівський НВК;

ІІ місце – Бондаренко Марія Володимирівна, Подільська філія Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського;

ІІІ місце – Коба Іван Янович, Морозівський НВК.

Вікова категорія – 15-18 років:

І місце – Щерба Ростислав Вікторович, Баришівська ЗОШ ім. М. Зерова;

ІІ місце – Печуркіна Яна Андріївна, Морозівський НВК.

Номінація «Поетичний твір».

Вікова категорія – 6-10 років:

І місце – Юр Максим Євгенійович, Подільська філія Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського;

ІІ місце – Акієва Ангеліна Артемівна, Перемозький НВК.

Вікова категорія 11-14 років:

І місце – Божко Анна Михайлівна, Морозівський НВК;

ІІ місце – Дяченко Арсен Сергійович, Перемозький НВК;

ІІІ місце – Саміленко Марина Олександрівна, Морозівський НВК.

Відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради щиро вітає переможців міського етапу Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди» на протипожежну та техногенну безпеку.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

ДЗСТ Чайка ПБП Парітет - щодо оздоровл. дітей

(вкладення 6)

--------------------------------------------------------------------------------------------------

П Р А В И Л А утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними в населених пунктах

(вкладення 5)

------------------------------------------------------------------------------------

Умови проведення Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу

«Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди»

на протипожежну та техногенну тематику

1. Загальні положення

Всеукраїнський літературний конкурс «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди»проводиться серед дітей різного віку з метою формування у них громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності у молоді.

2. Основні завдання конкурсу:

Залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.

3. Керівництво конкурсом

Загальне керівництво здійснюють ДСНС України та ДПТ України.

Інформаційну підтримку надає журнал «Пожежна та техногенна безпека»

4. Учасники конкурсу

Учасниками конкурсу можуть бути школярі та студенти віком від 6 до 18 років.

Передбачено розподіл учасників на три вікові категорії:

від 6 до 10 років;

від 11 до 14 років;

від 15 до 18 років.

5. Номінації конкурсу:

1. Художній твір (оповідання, повість, нарис, казка).

2. Поетичний твір .

6. Порядок і термін проведення

Конкурс триватиме від 10 лютого до 8 травня 2020 року. Проводять його в три етапи:

1-й – місцевий – від 10 лютого до 26 лютого;

2-й – обласний – від 2 березня до 10 квітня;

3-й – Всеукраїнський, (завершальний – у м. Києві) – з 11 квітня по 8 травня.

Для організації та проведення всіх етапів конкурсу на місцях створюють оргкомітети, до складу яких входять представники головних управлінь (управлінь) ДСНС України, місцевих організацій Добровільного пожежного товариства України, управлінь освітою, закладів загальної середньої освіти, ЗМІ та інших зацікавлених організацій. Оргкомітети вирішують питання, пов’язані з підготовкою і проведенням конкурсу, формують умови проведення регіонального етапу, склад журі.

Журі оцінює твори і визначає переможців для участі в наступних етапах.

7.Умови проведення

Роботи виконуються на теми (на вибір):

1. Запобігання пожежам від необережного поводження з вогнем.

2. Захист дітей від пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

3. Робота, навчання й побут професійних пожежників – рятувальників, працівників ДПТ України, дружин юних пожежників.

4. Історія пожежництва рідного регіону.

5. Заняття пожежно-прикладним спортом.

6. Пожежі в побуті та на виробництві, лісові пожежі й на хлібних полях.

7. Правила поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

На 2-й етап подаються роботи тільки переможців 1-го етапу конкурсу до 01 березня 2020 року на адресу: Київська обл.., смт Баришівка, вул.. Центральна, 83.

На 3-й етап подаються роботи тільки переможців 2-го етапу конкурсу до 11 квітня 2020 року на адресу: 04074, м. Київ, вул. Бережанська, 5, Добровільне пожежне товариство України.

На зворотній сторінці потрібно вказати назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові, вік, домашню адресу, номер телефону, освітній заклад (для школярів), електронну пошту.

Подані на конкурс твори, авторам не повертають. Організатори залишають за собою право використовувати роботи для пожежно-профілактичної діяльності, спрямованої на зміцнення пожежної безпеки в Україні та запобігання надзвичайним ситуаціям.

8. Критерії конкурсних оцінок

Роботи оцінюють за такими критеріями:

· змістовність;

· стиль;

· грамотність викладу;

· відповідність тематиці;

· відповідність історичним подіям (для історичних нарисів)

· оригінальність.

9. Нагородження учасників

Оргкомітет конкурсу на І (місцевому) етапі визначає трьох переможців у кожній віковій категорії в обох номінаціях. Переможці місцевого етапу Конкурсу нагороджуються грамотами за перші 3 місця, решта учасників – подяками.

Оргкомітет конкурсу на завершальному етапі визначає трьох переможців у кожній віковій категорії в обох номінаціях.

Переможці Всеукраїнського етапу нагороджуються подарунками:

за перше місце – на суму до 800 грн;

за друге – до 600 грн;

за третє – до 400 грн.

За рішенням журі, можливе заохочення:

активних учасників дипломами та подарунками на суму до 200 грн.

активних організаторів конкурсу подарунками на суму до 800 грн.

Для отримання подарунків переможцям Всеукраїнського етапу Конкурсу слід надати оргкомітету копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера дитини.

10. Забезпечення проведення конкурсу

ДСНС України забезпечує підтримку в проведенні конкурсу.

Добровільне пожежне товариство України забезпечує його організацію, придбання дипломів та подарунків для переможців .

Редакція журналу «Пожежна та техногенна безпека» забезпечує висвітлення та підсумки конкурсу в журналі.

---------------------------------------------------------------------------

Про організацію Міжнародних культурно-освітніх поїздок

Відповідно до Плану спільних заходів Міністерства культури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів, розвитку міжнародного волонтерського руху, у 2020 році заплановано ряд міжнародних заходів в країнах Європи.

До участі запрошуються представники ОТГ, районних, міських, обласних державних адміністрацій, представники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціально-гуманітарної сфери, органів місцевого самоврядування, служб у справах дітей та сім’ї та центрів соціальних служб для сімей, дітей та молоді, громадських волонтерських та інших неурядових організацій тощо.

Витрати на проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників поїздки.

За більш детальною інформацією та з метою реєстрації учасників звертатися до організаторів заходу за телефонами:

(044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (063) 737-40 -47, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17.

Надсилаємо дану інформацію для розгляду можливості участі бажаючих у зазначених заходах.

Додаток: у вкладеннях (Програма 01-05.04.2020,Програма культурно-просв_тницької поїздки (04-10.01.2020)

---------------------------------------------------------------------------

Відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради пропонує ознайомитись із запрошенням від Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу на навчання дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які постраждали від аварії на ЧАЕС.

У вказаному закладі діти навчаються безкоштовно за престижними спеціальностями, забезпечуються 4-разовим харчуванням, медичним обслуговуванням, спеціальним навчально-реабілітаційним супроводом, поживанням в гуртожитку, отриманням стипендії зі збереженням пенсії в повному розмірі.

Більш детальна інформація - на сайті закладу.

/Files/images/novini/foto_2019/01112019/Запрошення 2019.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Про зміну електронної поштової скриньки

Управління соціального захисту населення Баришівської райдержадміністрації повідомляє про зміну електронної поштової скриньки на sovbez_bar@adm-baryshivka.gov.uaПочинаючи з 15 жовтня 2019 року електронні листи на поштову скриньку sovbez_bar@ukr.net, розглядатися не будуть.
Начальник управління Л.В.Маценко
Кiлькiсть переглядiв: 408