• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА

Центр позашкільної роботи «Мрія» Баришівської селищної ради - комплексний позашкільний заклад освіти, який працює за 8 напрямками роботи: науково-технічним,соціально-реабілітаційним, гуманітарним, туристично-краєзнавчим, військово-патріотичним, дослідно-експериментальним, художньо-естетичним, еколого-натуралістичним. Гуртки закладу працюють на базі 13 закладів загальної середньої освіти. Всього у 2023/2024 н.р. охоплено гуртковою роботою 2294 дітей та учнівської молоді громади. Показник гурткової роботи є одним з найкращих у Київській області.

Гурткову роботу в Центрі ведуть 47 педагогів в 138 гуртках, групах та творчих об’єднаннях.

В Баришівській громаді функціонує дитячо-юнацька спортивна школа, яка здійснює навчання і виховання учнів в позашкільний час. В школі на сьогодні функціонує 8 відділень – баскетбол, бокс, греко-римська-боротьба, важка атлетика, волейбол, теніс настільний, футбол та шахи, в яких займаються у 2023/2024 н.р. 320 вихованців, що становить 10,3 % відзагальної кількості учнів закладів загальної середньої освіти громади.

Навчально - тренувальний процес проводять 14 тренерів-викладачів: з них 6 штатних.

ДЮСШ має власну спортивну базу: адміністративне та допоміжні приміщення, зал для ігрових видів спорту, тренажерний зал. Для тренувальних занять відділень ДЮСШ з волейболу (с. Волошинівка), баскетболу (с. Морозівка), греко-римської боротьби (с. Селище) та футболу (с. Морозівка, с. Коржі) використовуються спортивні зали закладів загальної середньої освіти громади, де наявні бомбосховища. Всі інші відділення проводять тренувальний процес на базі ДЮСШ (наявне бомбосховище).

Кiлькiсть переглядiв: 53